Tłumik owalny Magnaflow dual 14288 Ford Explorer Dodge RAM Zobacz większe

Tłumik owalny Magnaflow dual 14288 Ford Explorer Dodge RAM

14288

Nowy produkt

Szczególnie polecane do: Ford Explorer, Dodge RAM i innych

Więcej szczegółów

Dostępny na magazynie

905,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Średnica wewnętrzna76mm - 3"
Kształt tłumikaOwalny

Więcej informacji

Materiał: 100% Stal nierdzewna, wykończenie stal polerowana (mirror finish)
Wielkość puszki: 5" x 8" owal, około 13 cm x 20 cm
Średnica montażowa wejście/wyjście: 3"/2,5", około 76mm / 64 mm
Długość puszki: 18", około 46 cm
Całkowita długość puszki z kawałkami rury: 24", około 61 cm
Średnica rdzenia: 3", około 76 mm
Wejście/wyjście: pojedyncze/podwójne


GIGANTYCZNA RÓŻNICA W OSIĄGACH!

Wyczynowe tłumiki MagnaFlow to konstrukcja w 100% z nierdzewnej stali doskonale spoinowanej by legitymować się solidną konstrukcją I absolutną wytrzymałością nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Oferują wolny przepływ, idealnie uformowany rdzeń ze stali nierdzewnej dla perfekcyjnego przelotu spalin, owijkę z siatki zrobionej również z nierdzewnej stali, a także wypełnienie akustyczne dające ten niesamowity i niepowtarzalny, gładki, głęboki pomruk. Tłumiki MagnaFlow, w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku, są bardzo szczelnie wyposażone w powyższe wypełnienie akustyczne, co zapewnia dużo większą żywotność i trwałość dźwięku. Potwierda to dożywotnia gwarancja.

Tłumik magnaflow

Wszystkie modele tłumików są odwracalne co umożliwia instalację w różnych konfiguracjach.

Firma MagnaFlow uważana jest za jedną z najlepszych w branży wyczynowych układów wydechowych. Świadczyć mogą o tym zarówno certyfikacje systemu jakości ISO9001, szeroka paleta produktów, 25letnie doświadczenie w branży jak i uznanie wielu światowych potentatów w branży tuningu samochodowego oraz sukcesy w sporcie. Takie gwiazdy jak wielokrotny mistrz formuły Indy Mario Andretti czy światowej renomy budowniczy hotrod-ów - Boyd Coddington, są częścią zespołu stanowiącego o renomie produktów.

Na początku istnienia firma nosiła nazwę CarSound, który obecnie, jako wydzielony departament, zajmuje się produkcją wyczynowych katalizatorów. Wszelkie produkty opuszczające fabrykę MagnaFlow Performance Exhaust / CarSound Exhaust Systems powstały na drodze połączenia myśli technicznej z pasją dla sportu wyczynowego. Każdy nowy układ wydechowy zostaje poddany szeregowi testów zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania jak i wywierany wpływ na poprawę osiągów silnika. To wszystko powoduje, że firma nieustannie pozostaje liderem w swojej branży.

Zapisz

Zapisz

Opinie

Napisz opinię

Tłumik owalny Magnaflow dual 14288 Ford Explorer Dodge RAM

Tłumik owalny Magnaflow dual 14288 Ford Explorer Dodge RAM

Szczególnie polecane do: Ford Explorer, Dodge RAM i innych

20 innych produktów w tej samej kategorii: