Tłumik owalny Magnaflow dual 14288 Ford Explorer Dodge RAM Zobacz większe

Tłumik owalny Magnaflow dual 14288 Ford Explorer Dodge RAM

14288

Nowy produkt

Dostępny na magazynie

905,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Średnica wewnętrzna76mm - 3"
Kształt tłumikaOwalny

Więcej informacji

Materiał: 100% Stal nierdzewna, wykończenie stal polerowana (mirror finish)
Wielkość puszki: 5" x 8" owal, około 13 cm x 20 cm
Średnica montażowa wejście/wyjście: 3"/2,5", około 76mm / 64 mm
Długość puszki: 18", około 46 cm
Całkowita długość puszki z kawałkami rury: 24", około 61 cm
Średnica rdzenia: 3", około 76 mm
Wejście/wyjście: pojedyncze/podwójne


GIGANTYCZNA RÓŻNICA W OSIĄGACH!

Wyczynowe tłumiki MagnaFlow to konstrukcja w 100% z nierdzewnej stali doskonale spoinowanej by legitymować się solidną konstrukcją I absolutną wytrzymałością nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Oferują wolny przepływ, idealnie uformowany rdzeń ze stali nierdzewnej dla perfekcyjnego przelotu spalin, owijkę z siatki zrobionej również z nierdzewnej stali, a także wypełnienie akustyczne dające ten niesamowity i niepowtarzalny, gładki, głęboki pomruk. Tłumiki MagnaFlow, w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku, są bardzo szczelnie wyposażone w powyższe wypełnienie akustyczne, co zapewnia dużo większą żywotność i trwałość dźwięku. Potwierda to dożywotnia gwarancja.

Tłumik magnaflow

Wszystkie modele tłumików są odwracalne co umożliwia instalację w różnych konfiguracjach.

Firma MagnaFlow uważana jest za jedną z najlepszych w branży wyczynowych układów wydechowych. Świadczyć mogą o tym zarówno certyfikacje systemu jakości ISO9001, szeroka paleta produktów, 25letnie doświadczenie w branży jak i uznanie wielu światowych potentatów w branży tuningu samochodowego oraz sukcesy w sporcie. Takie gwiazdy jak wielokrotny mistrz formuły Indy Mario Andretti czy światowej renomy budowniczy hotrod-ów - Boyd Coddington, są częścią zespołu stanowiącego o renomie produktów.

Na początku istnienia firma nosiła nazwę CarSound, który obecnie, jako wydzielony departament, zajmuje się produkcją wyczynowych katalizatorów. Wszelkie produkty opuszczające fabrykę MagnaFlow Performance Exhaust / CarSound Exhaust Systems powstały na drodze połączenia myśli technicznej z pasją dla sportu wyczynowego. Każdy nowy układ wydechowy zostaje poddany szeregowi testów zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania jak i wywierany wpływ na poprawę osiągów silnika. To wszystko powoduje, że firma nieustannie pozostaje liderem w swojej branży.

Zapisz

Zapisz

Opinie

Napisz opinię

Tłumik owalny Magnaflow dual 14288 Ford Explorer Dodge RAM

Tłumik owalny Magnaflow dual 14288 Ford Explorer Dodge RAM

20 innych produktów w tej samej kategorii: