Tłumik sportowy okragły Magnaflow 12649 3" 76mm Zobacz większe

Tłumik sportowy okragły Magnaflow 12649 3" 76mm

12649

Nowy produkt

Dostępny na magazynie

573,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Średnica wewnętrzna76mm - 3"
Kształt tłumikaOkrągły

Więcej informacji

Przelotowy tłumik ze stali nierdzewnej.

Okrągły 6 cali (15cm)

Długość puszki 18 cali (45cm)

Długość z rurami 24 cali (60cm)

Średnica wewnętrzna rur 3 cale (76mm)GIGANTYCZNA RÓŻNICA W OSIĄGACH!

Wyczynowe tłumiki MagnaFlow to konstrukcja w 100% z nierdzewnej stali doskonale spoinowanej by legitymować się solidną konstrukcją I absolutną wytrzymałością nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Oferują wolny przepływ, idealnie uformowany rdzeń ze stali nierdzewnej dla perfekcyjnego przelotu spalin, owijkę z siatki zrobionej również z nierdzewnej stali, a także wypełnienie akustyczne dające ten niesamowity i niepowtarzalny, gładki, głęboki pomruk. Tłumiki MagnaFlow, w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku, są bardzo szczelnie wyposażone w powyższe wypełnienie akustyczne, co zapewnia dużo większą żywotność i trwałość dźwięku. Potwierdza to dożywotnia gwarancja.Wszystkie modele tłumików są odwracalne co umożliwia instalację w różnych konfiguracjach.

Firma MagnaFlow uważana jest za jedną z najlepszych w branży wyczynowych układów wydechowych. Świadczyć mogą o tym zarówno certyfikacje systemu jakości ISO9001, szeroka paleta produktów, 25letnie doświadczenie w branży jak i uznanie wielu światowych potentatów w branży tuningu samochodowego oraz sukcesy w sporcie. Takie gwiazdy jak wielokrotny mistrz formuły Indy Mario Andretti czy światowej renomy budowniczy hotrod-ów - Boyd Coddington, są częścią zespołu stanowiącego o renomie produktów.

Na początku istnienia firma nosiła nazwę CarSound, który obecnie, jako wydzielony departament, zajmuje się produkcją wyczynowych katalizatorów. Wszelkie produkty opuszczające fabrykę MagnaFlow Performance Exhaust / CarSound Exhaust Systems powstały na drodze połączenia myśli technicznej z pasją dla sportu wyczynowego. Każdy nowy układ wydechowy zostaje poddany szeregowi testów zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania jak i wywierany wpływ na poprawę osiągów silnika. To wszystko powoduje, że firma nieustannie pozostaje liderem w swojej branży.

Opinie

Oceń 
2016-08-02

Super

Świetny dźwięk, polecam

  Oceń 
  2016-08-02

  Super

  Świetny dźwięk, polecam

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Tłumik sportowy okragły Magnaflow 12649 3" 76mm

   Tłumik sportowy okragły Magnaflow 12649 3" 76mm

   20 innych produktów w tej samej kategorii: