Tłumik owalny Magnaflow Camaro/Firebird 12267 Zobacz większe

Tłumik sportowy owalny Magnaflow Camaro/Firebird 12267

12267

Nowy produkt

Dostępny na magazynie

648,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Średnica wewnętrzna64mm - 2,5"
Kształt tłumikaOwalny

Więcej informacji

Material: 100% Stainless Steel - Satin Finish
Body Shape: 5in.x8in. Oval
Inlet/Outlet Size: 3in./2.5in.
Body Length: 18in.
Overall Length: 24in.
Core Size: Single 2.5in./Dual 2.5in.
Position: Single/Dual - Camaro/Firebird V8


GIGANTYCZNA RÓŻNICA W OSIĄGACH!

Wyczynowe tłumiki MagnaFlow to konstrukcja w 100% z nierdzewnej stali doskonale spoinowanej by legitymować się solidną konstrukcją I absolutną wytrzymałością nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Oferują wolny przepływ, idealnie uformowany rdzeń ze stali nierdzewnej dla perfekcyjnego przelotu spalin, owijkę z siatki zrobionej również z nierdzewnej stali, a także wypełnienie akustyczne dające ten niesamowity i niepowtarzalny, gładki, głęboki pomruk. Tłumiki MagnaFlow, w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku, są bardzo szczelnie wyposażone w powyższe wypełnienie akustyczne, co zapewnia dużo większą żywotność i trwałość dźwięku. Potwierdza to dożywotnia gwarancja.Wszystkie modele tłumików są odwracalne co umożliwia instalację w różnych konfiguracjach.

Firma MagnaFlow uważana jest za jedną z najlepszych w branży wyczynowych układów wydechowych. Świadczyć mogą o tym zarówno certyfikacje systemu jakości ISO9001, szeroka paleta produktów, 25letnie doświadczenie w branży jak i uznanie wielu światowych potentatów w branży tuningu samochodowego oraz sukcesy w sporcie. Takie gwiazdy jak wielokrotny mistrz formuły Indy Mario Andretti czy światowej renomy budowniczy hotrod-ów - Boyd Coddington, są częścią zespołu stanowiącego o renomie produktów.

Na początku istnienia firma nosiła nazwę CarSound, który obecnie, jako wydzielony departament, zajmuje się produkcją wyczynowych katalizatorów. Wszelkie produkty opuszczające fabrykę MagnaFlow Performance Exhaust / CarSound Exhaust Systems powstały na drodze połączenia myśli technicznej z pasją dla sportu wyczynowego. Każdy nowy układ wydechowy zostaje poddany szeregowi testów zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania jak i wywierany wpływ na poprawę osiągów silnika. To wszystko powoduje, że firma nieustannie pozostaje liderem w swojej branży.

Zapisz

Opinie

Napisz opinię

Tłumik sportowy owalny Magnaflow Camaro/Firebird 12267

Tłumik sportowy owalny Magnaflow Camaro/Firebird 12267

20 innych produktów w tej samej kategorii: